Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. o projekcie

o projekcie

W  roku szkolnym 2018/2019 we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi realizujemy - Program Edukacji Ekologicznej ”Czyste powietrze- zdrowy człowiek”.

• Całkowity koszt zadania:  16.433,00 zł
  • Termin  realizacji zadania:  03.09.2018r. - 30.06.2019r.

Celem Zadania jest wzmocnienie współpracy pomiędzy wszystkimi podmiotami tworzącymi społeczność szkolną – uczniami, rodzicami    i nauczycielami poprzez wspólne działanie w słusznej sprawie. Do projektu zapraszamy organizacje, urzędy, placówki, radnych i  władze gminy, stowarzyszenia i partnerów szkoły.

Zadanie ma również  na celu  zwrócenie uwagi na problem ekologiczny w naszej gminie jakim jest niewątpliwie smog. Zdiagnozowanie problemu, rozpowszechnienie problemu wśród mieszkańców, nawiązanie współpracy z pracownikami Urzędu Gminy w Bolimowie w celu podjęcia środków zaradczych.